O nás


Společnost SERENA GS s.r.o. se již mnoho let specializuje na výrobu a distribuci pryžových kroužků-gumiček vysoké kvality za nízké ceny.

Gumičky jsou vyráběny ze směsi obsahující 80% přírodního kaučuku (NR), který jim zajišťuje vysokou elasticitu. Jsou odolné proti otěru a použitelné v teplotních rozsazích od –10 do +80 stupňů Celsia. Dodáváme gumičky v různých barevných odstínech: bílá, přírodní, červená, zelená, modrá, žlutá a černá (která jako jediná je odolná UV záření). Na přání zákazníka dodáme i gumičky se 100% obsahem přírodního kaučuku nebo silikonové gumičky, které mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro styk s pokožkou. Naše gumičky jsou pravidelně podrobovány testům a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a proto nacházejí uplatnění ve všech oblastech, zejména při balení, v průmyslu, papírnictví, zemědělství, v tiskárnách, akvaristice a zemědělské výrobě, lesnictví.

Kromě gumiček dodáváme také gumová lanka s polyesterovým a polyetylenovým opletením, suché zipy, popruhy a výrobky ze suchých zipů a popruhů. Naše dílna je vybavena svářečkou suchých zipů, průmyslovými šicími stroji a výsekovým lisem. Na základě vámi dodaných výkresů a podkladů vám zhotovíme výrobky přesně na míru.

Od roku 2015 naše firma rozšířila svou činnost o výrobu a prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek.